Özkök aday adaylığını açıkladı

19 Ekim 2018 Cuma 09:38

Özkök  aday adaylığını açıkladı

Özkök aday adaylığını açıkladı

Karadeniz Ereğli’de Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir Emin Semih Özkök, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Ereğli Belediye Başkanlığı için aday adayı başvurusunda bulundu.

Özkök, 18 Ekim Perşembe günü CHP İlçe Başkanlığı’na giderek Karadeniz Ereğli Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulundu. Özkök’ün başvurusunu CHP Karadeniz İlçe Başkan Vekili Sevdekar Aras kabul etti.

Özkök, daha sonra aday adaylığı başvurusu ile ilgili olarak sosyal medya üzerinden açıklamada bulundu.

Emin Semih Özkök “Atatürk Cumhuriyeti Türkiyesinin bir kalesinde bayrağımızı dalgalandırmak için göreve talip oldum. Benimle birlikte aynı hedefe kilitlenmiş tüm Aday Adayı arkadaşlarıma bu kutlu yolda başarılar diliyorum. Yolumuz açık olsun” ifadelerini kullandı. Özkök’ün sosyal medya mesajına yüzlerce yorum ve beğeni aldığı gözlemlendi

Bilindiği gibi Karadeniz Ereğli’nin tanınmış Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlerinden Emin Semih Özkök, aynı zamanda Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeliği ve Genel Saymanlığı görevini de yürütmekteydi. Özkök, 2004 yılında yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde de CHP’den Belediye Başkan Adayı olmuş, ancak seçilememişti.

Özkök, Önceki Dönem Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Önceki Dönem CHP İlçe Başkanı Şerif Sertan Ocakcı ve İnşaat Mühendisi Erol Çivici’den sonra CHP’den belediye başkanlığına aday adaylığı başvurusu yapan 4. Kişi oldu.

Yorumlar