Özdil’den Çiçek’e övgü dolu sözler…

11 Şubat 2019 Pazartesi 19:00

Özdil’den Çiçek’e övgü dolu sözler…

Özdil’den Çiçek’e övgü dolu sözler…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine imza günü için gelen Gazeteci-Yazar Yılmaz Özdil, Özel bireylerin kalemi ve Manşet 67 internet Haber sitesinin köşe yazarı Yasin Çiçek’e övgü dolu sözler söyledi.

Özdil kendisini ziyarete gelen Yasin Çiçek ile yaptığı sohbetin ardından konuşmasında “Zonguldak Ereğli’deyiz. Yasin Çiçek Ereğli’de herkesin tanıdığı bir gazeteci arkadaşımız. Çünkü burada kırk küsür tane yerel gazete var. Yerel basın açısından çok güçlü bir yer Ereğli. Aynı zamanda Yasin İMZA adını taşıyan şiir kitabı var. Ben özellikle şiire sevdalı isimlerin hepsine tavsiye ediyorum. Herkese örnek olması için Yasin Çiçek’in İMZA isimli kitabını herkese öneriyorum. Yasin’cim iyi ki varsın”

Görüntüleri sosyal medya hesabından yayınlayan Yasin Çiçek açıklamasında İlçemize imza günü için gelen örnek insan, katıksız Atatürkçü, gazeteci ve yazar Sayın Yılmaz Özdil'e, kitabımızı hediye ettik. İlk kez karşılaşmamıza rağmen bu özel yaklaşımından dolayı çok teşekkür ediyorum. Yılmaz ÖZDİL Hocam, İYİ Kİ VARSINIZ...” sözlerine yer verdi.

Yorumlar