Özdemir AVM yönetimi çocukları sevindirdi

31 Aralık 2016 Cumartesi 16:23

Özdemir AVM yönetimi çocukları sevindirdi

Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Özdemir Park Alış veriş merkezi yönetimi tarafından yılbaşı öncesinde çocuklara Noel Baba eşliğinde hediye dağıtıldı. Irak'ta ki savaştan kaçan aile ve çocukları ilk kez gördükleri Noel Baba karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Özdemir Park alış veriş merkezi yönetimi yılbaşı öncesinde düzenlediği etkinlik ile çocukları sevindirdi. Noel baba ve AVM yöneticisi Burcu Aslan Alış veriş merkezine anne ve babaları ile gelen çocuklara oyuncak ve çeşitli hediyeler dağıttı. Hediyelerini alan ve mutlulukları gözlerinden okunan çocuklar, merak içerisinde hediyelerini açtı.

IRAKLI AİLE İLK KEZ NOEL BABA GÖRDÜ

Hediye dağıtımı sırasında ilginç bir olay yaşandı. ırak'ta ki savaştan kaçarak Türkiye'ye ardından da Ereğli'ye gelen ailenin çocuklarına da Noel baba ve AVM yöneticisi Burcu Aslan tarafından hediye verildi.  Hayatlarında ilk kez Noel baba gördüklerini kaydeden aile fertleri şaşkınlıklarını gizleyemedi. Aile fertlerinden Ali Azım,i Irak'tan Ereğli'ye geldiklerini ve ilk kez Noel baba gördüklerini çocuklarında kendilerinin de şaşırdıklarını söyledi.

2017 MESAJI

Hediye dağıtımı sonrasında açıklamada bulunan Özdemir Park Alış veriş merkezi yöneticisi Burcu Aslan, Yılbaşı öncesinde alış veriş merkezine gelen çocukları sevindirmek adına oyuncak dağıttıklarını söyledi. Yeni yılın güzellikleri ile gelmesini temenni ettiklerini kaydeden Aslan, " Hafızalarımızdan silinmeyecek acıların yaşandığı 2016 yılını geride bırakıyoruz. Özdemir Park Alış veriş merkezi olarak 2017 yılının halkımıza, bölgemize ve ülkemize sağlık, mutluluk, güzellik barış ve huzur getirmesini temenni ediyor, teşekkür ediyoruz" dedi.

Yorumlar