Özcan ve ekibi Kışla sanayide adım atmadık yer bırakmadı…

8 Şubat 2018 Perşembe 21:25

Özcan ve ekibi Kışla sanayide adım atmadık yer bırakmadı…

Özcan ve ekibi Kışla sanayide adım atmadık yer bırakmadı…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Ticaret ve sanayi odası başkan adayı Niyazi Özcan, Nisan ayında yapılacak olan Ticaret ve Sanayi odası organ seçimleri öncesinde, seçim çalışmaları kapsamında yönetim kurlunda ki arkadaşları ile birlikte Kışla Sanayi Sitesinde ziyaretlerde bulundu.

Beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile Kışla sanayi sitesine gelen Niyazi Özcan, tek tek iş yerlerine girerek kendilerine destek verilmesini istedi. Sanayi esnafı tarafından samimi olarak karşılanan Özcan ve ekibi, ziyarette oda başkanlığı ile ilgili bilgiler verirken, iş yeri sahiplerine, Ereğli’nin sorunlarını çok iyi bildiklerini ve yılların bilgi birikimi ile bu sorunları halletmek için ekibi ile hazır olduklarını kaydetti.

Kendileri tarafından başlatılan hareketin ‘Taban hareketi’ olduğuna da dikkat çeken Özcan “Öncelikle Ereğli’ de Nisan ayında yapılacak olan Ticaret ve Sanayi Odası’nın (TSO) seçimlerine ekip arkadaşlarımızla beraber bugün Kışla sanayi sitesi esnafının tamamını, üye olan veya olmayan bütün arkadaşlarımızı gezmek. Ereğli’nin, TSO’nun lokomotif sektörünün Nakliye, Sanayi ve sacın oluşturduğu bir noktada asla bunun dışından bir lider Ereğli’ye bir ihanettir. Ereğli’ de bunun dışında bir oda başkanı aramak, ya da böyle bir arkadaşa teveccüh göstermek Ereğli’nin bir beş yılını daha karartmaktır. Biz asla ve asla bu gördüğünüz bütün arkadaşlar tamamen bir taban hareketidir. Tamamen bilgi ve birikimleri üst seviyede olan arkadaşlarımızın buluştuğu bir noktadır. Kesinlikle ve kesinlikle otel odalarında ve lobilerinden, oval ofislerden bu işlerin idare edilemeyeceğini, tekrar bütün kamuoyuna inşallah tekrar hep beraber göstereceğiz. Bu bağlamda biz Ereğli’nin sorunlarını en üst seviyede biliyoruz. Bu konulara hakimiz. Yıllara dayanmış bir bilgi birikimi hepimizde var. İnşallah da bu sorunların üstesinden geleceğimize inanıyorum. Şunu da söylüyorum. Allah-ü Teala inşallah beni ve arkadaşlarımı Muzaffer kılar, bu işten alnımızın akıyla çıkmamızı bizlere naip eder” dedi.

Yorumlar