Önce pizza, ardından tatlı…

25 Mart 2020 Çarşamba 21:21

Önce pizza, ardından tatlı…

Önce pizza, ardından tatlı…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren Pizza Venezzia - Osmanlı Tulumbacısı sahibi Zekai Yavuz, sağlık çalışanlarına destek amacıyla Acil serviste çalışan görevli personele 60 kişilik pizza ve tatlı ikramında bulundu. Yavuz burada yaptığı açıklamada “Özverili çalışmaları ve kendi sağlıkları bile hiçe sayarak hastaları tedavi etme konusunda bizler sağlık çalışanlarına ne yapsak azdır” dedi.

Ereğli’ de Özdemir Alış Veriş merkezi yemek katında hizmet veren Pizza Venezzia ve Erdemir Caddesi Jet Yol ayrımı mevkiinde hizmet veren Osmanlı Tulumbacısı İşletme Sahibi Ereğli Genç İş Adamlarından Zekai Yavuz, ülke ve bölge açısından zor günlerin yaşandığı günümüzde sağlık personellerini motive etmek ve yalnız olmadıklarını hatırlatmak amacıyla 60 kişilik pizza ve tatlı hazırlayarak ikramlarda bulundu.

Kendi ekibi ve aracıyla Devlet Hastanesi acil servisine gelen Yavuz, hastane personeline önce pizzalarını ardından da tatlılarını ikram etti.

Hastane acil uzman doktorlarından Yıldıray Çelenk, kendilerinin moral ve motivasyon olarak çok güzel bir duygu yaşadıklarını söylediği konuşmasında “Arkadaşlarımızın bizleri düşünmesi bizleri çok mutlu ediyor. Moral ve Motivasyonumuzu yükseltiyor. Düşünülmek her şeyden önce çok güzel bir duygu. Arkadaşlarımıza nazik davranışlarında dolayı çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Ereğli’ de Özdemir Alış Veriş merkezi yemek katında hizmet veren Pizza Venezzia ve Erdemir Caddesi Jet Yol ayrımı mevkiinde hizmet veren Osmanlı Tulumbacısı İşletme Sahibi Ereğli Genç İş Adamlarından Zekai Yavuz ise açıklamasın da “Özverili çalışmaları ve kendi sağlıkları bile hiçe sayarak hastaları tedavi etme konusunda bizler sağlık çalışanlarına ne yapsak azdır” dedi.

Yorumlar
  • Sami yildiz
    25 Mart 2020 Çarşamba 23:24

    Yakisir kocuma