Öğretmen Yıldız’a “Yenilikçilik” ödülü...

3 Kasım 2018 Cumartesi 16:56

Öğretmen Yıldız’a “Yenilikçilik” ödülü...

Öğretmen Yıldız’a “Yenilikçilik” ödülü...

Kdz Ereğli Cumhuriyet Ortaokulu Fen Bilimleri Öğretmeni Şenol Yıldız’ın,  projesinin layık görüldüğü Bakanlık ödülünü Ankara’da düzenlenen törenle aldığı bildirildi.

Milli Eğitim Bakanlığının eğitimde yenilikçi iyi örnek teşkil eden çalışmaların ödüllendirilmesi ve yaygınlaştırılması amacı ile her sene düzenlediği Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri yarışmasında bu yıl Kdz Ereğli Cumhuriyet Ortaokulu Fen Bilimleri Öğretmeni Şenol Yıldız'ın Hayatın İçinden Fotofen adındaki projesi yaklaşık 5 bin proje içinden seçilerek bakanlık ödülüne layık görülmüştü..

 Ödül töreni 02 Kasım Cuma günü Ankara'da ATO Kongre Merkezinde gerçekleşti....Aynı gün içinde Eğitim Teknolojileri Zirvesi'nin de yapıldığı kongre merkezinde yaklaşık 3 bin katılımcı yer aldı.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Eğitim Teknolojileri Zirvesi'nin açılış konuşmasını yaptıktan sonra ödüle layık görülen proje sahiplerine başarı belgesi takdim etti. Bakan Selçuk, bu kapsamda Yıldız’ın ödülünü de verdi.

Ödül törenine Zonguldak İl Milli Eğitim Müdür Vekili Murat Kapıcı, Ereğli İlçe  Milli Eğitim Müdür Vekilli İsmail Aksoy ile okul müdürü Üçler Sarıkaya'da katıldı.

Yorumlar
  • Rukiye Kartal
    4 Kasım 2018 Pazar 23:15

    Şenol Yıldız öğretmen ödülünün adı gibi yenilikci bir insan tebrik ediyorum

  • Kadriye Baldık
    3 Kasım 2018 Cumartesi 18:43

    Tebrik Ediyorum.