Öğrenciler ayakta alkışlandı…

23 Nisan 2019 Salı 15:32

Öğrenciler ayakta alkışlandı…

Öğrenciler ayakta alkışlandı…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Ereğli İlkokulu öğrencileri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla etkinlik düzenledi. Minik öğrencilerin gösterileri büyük alkış aldı.

Ereğli İlkokulu öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla etkinlik düzenledi. Törende konuşan okul müdürü Tuncay Uzun“ Ulu Önder Mustafa Atatürk ‘Bugünün küçükleri yarının büyükleridir’ diyerek sizlere vermemiz gereken önemi en güzel şekilde ifade etmiştir. Unutmayın ki bugün bizlerin bulunduğu bu yerlerde gelecekte kuşku yok ki sizler olacaksınız. Bugün burada sevincinizi ve coşkunuzu sizlerle paylaşan büyükleriniz; sizden araştıran, düşünen, üreten, ahlaki ve insani değerleri kazanmış insanlar olarak yetişmenizi bekliyorlar. Sizlerde bu istek, arzu ve gayretle sorumluluklarınızı yerine getirip geleceğe en iyi bir şekilde hazırlanırsanız aydınlık yarınlar sizleri beklemektedir. Bizlere bugünleri hediye eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmetle anıyorum. Siz kıymetli misafirlerimize iyi seyirler dilerken tüm Ereğli İlkokulu ailesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk bayramını kutluyorum” dedi.

Konuşmanın ardından minik öğrenciler gösterilerini sergiledi. Öğrencilerin gösterileri velileri ve etkinliğe katılanlardan alkış aldı.

Yorumlar