"STK'lar yakın olursa kazanan Ereğli olur..."

6 Şubat 2018 Salı 17:49

"STK'lar yakın olursa kazanan Ereğli olur..."

"STK'lar yakın olursa kazanan Ereğli olur..."

Karadeniz Ereğli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Hikmet Tezel ve kooperatif yönetimi, Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Meslek Odası Başkanı Cevdet Civelek’e ziyarette bulundu.

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Hikmet Tezel, ziyarette yaptığı konuşmada,  Şoförler Odası’nın 27 Ocak’ta kente yakışan bir kongre gerçekleştirdiğini ve şoför esnafının Civelek’i tercih ettiğini ifade ederek, Şoförler Odası Başkanını kutladı.

Tezel, “Biz esnaflarımızın, kentimizin ekonomik gelişmesi için, istihdamın artması için katkıda bulunmaya, proje yapmaya, hep birlikte çalışan gruplarız. Bizlere bu konuda bir görev düşüyorsa her zaman hazırız. Görevinizi yaparken bize ihtiyaç duyduğunuzda her zaman yanınızda olduğunuzu bilmenizi istiyorum” diye konuştu.

“STK’LAR YAKIN OLURSA KAZANAN EREĞLİ OLUR...”

Şoförler Odası Başkanı Cevdet Civelek de ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirerek şunları söyledi: “Seçimler dört senede bir tekrarlanıyor. Ereğli’de bir heyecan oluyor. Bu bir kan tazelemek, yönetimde birkaç arkadaşımız yeni, bunlarla birlikte çalışmak da iyi olacak. Her dönemde bir iki kişi değiştirerek üyelerimize daha iyi hizmet vereceğiz. Hepimiz bir değil, herkes bir olacak. Sivil toplum örgütleri, Ticaret odası olsun, bütün sivil toplum kuruluşları olsun, beraber hareket edersek, birbirimize yakın olursak, her zaman Ereğli kazanacak diyoruz. Bizim de sorunlarımız olduğunda bize destek veriyorsunuz, biz de size destek vereceğiz.

Geçenlerde Ereğli’de hiç olmayan bir beraberliği hazırladık. Bir otobüse birlikte binerek Ankara yolculuğu yaptık. Bu çok önemli. Benim için, Ereğli için çok önemli. İnşallah bu görevlerimizi, sosyal faaliyetlerimizi ileride daha iyi birleştireceğiz, pekiştireceğiz. Öbür arkadaşların seçimleri var. Herkes seçimlerini yaptıktan sonra geride kalan konuları bir araya gelerek, Ereğli için değil elimizi, gövdemizi taşın altına koyacağımıza inanıyoruz.”

Şoförler Odası yönetim kurulu ve Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi yöneticileri bir süre gündemdeki konular üzerine görüş alışverişinde bulundu.

Yorumlar