“Geçmişte söz verdim ve yaptım…”

6 Şubat 2019 Çarşamba 10:56

“Geçmişte söz verdim ve yaptım…”

“Geçmişte söz verdim ve yaptım…”

Zonguldak Ereğli AK Parti Gülüç Belediye Başkan adayı Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Başkan Demirtaş yorucu geçen seçim çalışmalarının ardından dün akşamda Ak parti Seçim bürosunda Gülüç’lü gençlerle bir araya geldi.

Gülüç Gençlik Kollarının hazırladığı çay sohbetli programa, Ak parti Gülüç Belde Teşkilatı Başkanı İsmail Yılmaz, Ak Parti Gülüç Gençlik Kolları Başkanı Resul Kartal ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte katılan Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, burada gençlere seslendi.

Ak Parti seçim bürosunda gerçekleşen buluşmada gençlerle uzun uzun sohbet eden ve onların sorunlarını dinleyen Başkanımız Gökhan Demirtaş, gençlere geçmiş dönemde yaptıkları projelerden ve önümüzdeki dönemde yapacağı projelerinden söz etti.

Geçmiş Seçim kampanya sürecinde yapamayacağı hiçbir işin sözünü asla vermediğini belirten Başkan Gökhan Demirtaş, “Geçmişte söz verdim ve yaptım. Bundan sonrada Söz verdiğim işi yapmadığım takdirde sizler yolda sokakta, hatta makamıma gelerek bunun hesabını soracaksınız ve sormalısınız da. Yarın buraya başkaları da gelecek size birtakım sözler verecek. Her söze inanmayın, verilen sözlerinde takipçisi olun. Ben kendi adıma konuşuyorum yapamayacağım hiçbir sözü size vermeyeceğim” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar