“Bu Şehri birlikte kalkındıracağız!..”

20 Temmuz 2018 Cuma 13:10

“Bu Şehri birlikte kalkındıracağız!..”

“Bu Şehri birlikte kalkındıracağız!..”

Ereğli’de yayın hayatını sürdüren Yeni Ufuk Gazetesinin Sahibi Sina Çıladır, Subaşı Haber’in sahibi İsmail Çetin ve Manşet67 Gazetesinin Sahibi Sinan Kabatepe, 24 Haziran seçimleri sonrası AK Parti’den milletvekili seçilen Polat Türkmen’i meclisteki makamında ziyaret etti.

“YEREL SEÇİMLERDE DE AYNI PERFORMANSI BEKLİYORUM”

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sırasında, Zonguldak AK Parti İl ve İlçe Teşkilatları’nın yapısı, yaklaşan yerel seçimler, bölgenin gelişmesi ve kalkınması için gereken hamleler ve bölgenin ivedilikle çözülmesi gereken sorunları konularında görüş alışverişinde bulunuldu.

Türkmen gazetecilere hitaben;  “24 Haziran seçimlerinde destekleriniz inkar edilemez. Yaklaşan yerel seçimlerde de sizlerden aynı performansı göstermenizi bekliyorum. Bizler burada hizmet için varız. Bölgenin sorunlarını en iyi bilen siz gazetecilersiniz. Sık sık sizlerle ve diğer STK’larla biraraya gelmeli ve sorunlar hakkında çözüm önerileri geliştirmeliyiz”, dedi.

''EREĞLİ'Yİ 40 YIL SONRA 'SOL PARTİ'DEN ALDIK VERMEYİZ, VERMEYECEĞİZ''...

Türkmen yaklaşan yerel seçimler öncesi Ereğli Belediyesi için hayli iddialı ve kararlı konuşurken;

''Kdz.Ereğli Belediyesi yaklaşık 40 yıla yakın sol partilerin idaresinde hüküm sürdü, Çok şükür bizim için son derece önemli olan Ereğli 2014 yılında, sizlerin de sayesinde zincir halkamıza eklendi. Benim olmazsa olmazım Ereğli Belediyesidir, tekrar daha güçlü bir şekilde alacağız inşallah''dedi.

TEŞKİLAT VE BELEDİYE...

Ereğli AK Parti içerisindeki sıkıntıların da konuşulduğu ziyarette; Türkmen: ''Bakın, bizler ülkenin ikbali için uyumayan insanlarız, uyuyan zaten bizden değildir. Birileri ufak-tefek kişisel çıkarlar peşine düştü diye kazanılmış bir belediyeyi heba edemeyiz. Unutulmamalıdır ki 'AK Parti' varsa bizler, sizler, onlar var. Hiçbir güç AK Parti'nin üzerinde değildir. Terbiye edilecek yer varsa kendi içimizde hallederiz'', şeklinde konuştu..

GAZETECİLERE BALGAT'TA YEMEK İKRAMI...

Mecliste sohbetle geçen yaklaşık 2 saat’in sonunda meclisten çıkıp Balgat’ta bir restauranta giden gazeteciler ve Türkmen burada da bir süre sohbet etti. Gazeteciler daha sonra Türkmen’i Trabzon’a yolcu etti.

Türkmen’in önümüzdeki hafta boyunca doğu Karadeniz illerindeki AK Parti teşkilatları ziyaret edeceği öğrenildi.

Yorumlar
  • NEJDET YILMAZ YAKUPOGLU
    21 Temmuz 2018 Cumartesi 17:28

    EREGLIYI KALKINDIRACAGIZ. 1960 YILINDAN GUNUMUZU KADAR MILYON KEZ SOYLENDI OZELLIKLE YEMEK MASALARINDA BIR MILIM ILERI GIDILEMIYOR. KIMSENINDE BU LAFLARA INANACAGINI SSNMAYALIM SORUN COK FAZLA BUYUK. BU ILCEYE GIREN SICAK PARADAN KAT KAT FAZLASI ANINDA DISARI CIKIYOR. BUNU DURDURACAK HIC BIR GUC YOK VE OLMAYACAK. EREGLININ BEYNINI BU KENTI IDARE EDENLER BOZMUS. ILKEL DUSUNCE DAVRANIS VE PLANLAMA FUKARALIGINDAN OTURU. TARTISILMALI KENDISINE GUVENENLERE CAGRIDIR.