“Aradığınız her şey ERİNÇ Giyimde…”

8 Eylül 2019 Pazar 15:26

“Aradığınız her şey ERİNÇ Giyimde…”

“Aradığınız her şey ERİNÇ Giyimde…”

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde okulların açılmasına kısa bir süre kala aileler okul kıyafetleri için, okul alışverişlerine başladı. Ereğli'de aileler aradıkları tüm okul kıyafetlerini ERİNÇ Giyim'de bulabiliyor. 

9 Eylül Pazartesi günü açılacak olan 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılına kısa bir zaman kala Ereğli'de aileler şu sıralarda okul alışverişi telaşındalar. Okul üniformaları bu alışverişlerin en önemli unsuru olurken tüm okulların kıyafetlerini içinde barındıran Erinç Giyim ailelerin birinci tercihi oluyor. ERİNÇ Giyim okul kıyafetleri bakımından ailelerin ihtiyaçlarına cevap verebiliyor.

Kurban Bayramından bu yana okul kıyafetlerine yoğun bir ilgi olduğunu belirten ERİNÇ Giyimin işletmecisi Batuhan Erinç konu ile ilgili yaptığı açıklamasında; “Satışlar yaklaşık 1 aydır, Kurban Bayramı sonrasından itibaren çok yoğun bir şekilde devam ediyor. Vatandaşların ilgisi çok güzel. İyi hazırlanmıştık da zaten sezona. Şuan memnunlar. Eksik, gedik bir şeyimiz yok, her şeyi veriyoruz. Satışlardan memnunuz. Velilerin ilgisinde de memnunuz.” Dedi.

Yorumlar